ANA SAYFAHİZMETLERİMİZMAKİNE LİSTESİKALİTEÜRÜNLERPATENTLİ ÜRÜNLERİMİZEĞİTİMİLETİŞİM
CAD-CAM 3 BOYUTLU ÇİZİM CNC PUNCH PRES LAZER KESİM CNC ABKANT PRES KAYNAK BOYAMA VE KUMLAMA MONTAJ SEVKİYAT
Fransa’da ofis ve showroom bulunmaktadır
Showroom & Office:
POLISAC A.S.
Le Parc des Nations – Bât. S5 – Paris Nord 2
385, rue de la Belle Etolie
95700 Roissy en France FRANCE
Phone: 00 33 1 48 63 28 27
Fax: 00 33 1 48 63 28 34
france@polisac.com.tr
Foto Galeri
 Polisac Tanıtım Kataloğu

     

 

POLİSAC'A HOŞGELDİNİZ


Değerli Dostlarımız,

Yola çıktığımız 1996 yılından günümüze, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikamızdaki üretimiz ile Türkiye sanayisine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

35.000 m2’si kapalı, toplam 50.000 m2’lik fabrikamızda, bugün yılda 8000 ton sac işliyoruz. Ürünlerimizin yarıdan fazlasını, Avrupa Birliği ülkelerinin yanı sıra, Batı’dan Doğu’ya pek çok ülkeye ihraç ediyoruz.

Bugün ülkemizde ve ihracat yaptığımız tüm ülkelerde, “ sac şekillendirme ” denince akla ilk POLİSAC’ın gelmesi rastlantı değil. Bizim, “olmazsa olmaz” bir ilkemiz var: Mutlak müşteri memnuniyeti. Lidere yakışır şekilde, tüm üretim ve kalite stratejimizi, bu olguyu temel alarak şekillendiriyoruz.

Tüm organizasyonumuzu, insan kaynaklarımızı bu hedef doğrultusunda düzenledik. Yıllarca, ilkelerimizden asla ödün vermeden, daima daha ileriyi hedefleyerek çalıştık. “En Yüksek Yatırımı Gerçekleştiren”, “En Yüksek İhracatı Gerçekleştiren”, “Yüksek Safi Ticari Kazanç Beyan Eden”, “En Fazla Sınai Mamul İhracatını Gerçekleştiren” firma olarak pek çok kez ödüllendirildik. Amacımız kalite bayrağını daima daha yükseğe dikmek